| CosminDami a întrebat:

am iPhone 5 (IOS 6.1.4) si vreau sa știu cum merge IOS 7 Merita sau nu sa-mi fac update thinking [ Funda la răspunsul cu cel mai bun motiv]

Răspuns Câştigător
| perladunarii a răspuns:

Salut, si eu am iphone 5 si am instalat ios 7, merge foarte bine, nu se blocheaza, nu intarzie la raspuns, bateria tine la fel multumita sau chiar mai bine multumita unor setari pe care le-am facut, o sa iti las link sa poti face acelasi lucru si vei avea rezultate foarte bune!
http://www.idevice.ro/......-bateriei/

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Merita, ca de asta ti-ai luat iphone printre alte motive, ca sa beneficiezi de actualizari de soft. E ceva... diferit.
Parea interesanta e ca o sa semene putin cu un android, dar merge.

| 0rlando a răspuns:

Având în vedere că iOS 7 este o furăciune nesimțită după Android, merită.