| VladFast a întrebat:

am mare nevoie de ajutor, azi, am instalat NOD32 Antivirus pe calculatorul meu, imediat dupa ce s-a instalat mi-a cerut restart la calculator, am dat si imediat dupa ce a pornit a intrat in Safe Mode, intrebarea este: Cum ies din Safe Mode? va rog ajutati-ma.

DAU FUNDA CELUI CARE IMI ZICE RASPUNSUL CORECT SI CAT MAI DETALIAT!

3 răspunsuri:
| tgiabberriieul a răspuns:

Vezi sa nu ai instalat alt antivirus pe langa NOD32. Daca da, dezinstaleaza unul din ele; nu trebuie sa ai niciodata 2 programe antivirus instalate in acelasi timp pe PC.

| NightFurry a răspuns:

Http://www.microcentertech.com/......rticle.php

Vezi te ajuta cu ceva...incearca :S

| VladFast explică (pentru NightFurry):

Aceasta te ajuta cum pornesti Safe Mode-ul, in timp ce porneste Windowsul apesi in mod repetat F8, am rezolvat, multumesc oricum.