| Andutuu a întrebat:

Am mare nevoie de un raspuns! Imi da o eroare cu Internet Explorer cannot download, am facut toate solutiile,adica cea cu debifatu din Internet Options,am windows XP, si daca vreau sa intru in Microsoft Internet Explorer nu imi merge,intra si iese, si imi da sa salvez ceva. DECI MAREA PROBLEMA ESTE CA IMI APARE REPETAT INTERNET EXPLORER CANNOT DOWNLOAD ~~~~TOOLBAR.AVG.COM~~~~, alta solutie in afara de reinstalat windowsul stiti? nevoie urgent, dau funda.

Răspuns Câştigător
| express11 a răspuns:

Schimba windowsul.din 8aprilie 2014, xp nu mai are suport Microsoft, adica nu mai face update.xp nu mai este compatibil cu multe programe, care sunt compatibile cu w 7, 8. din 2015 am impresia ca xp se duce de tot.bafta!

| Andutuu explică (pentru express11):

Multumesc frumos!

| express11 a răspuns (pentru Andutuu):

Bafta!