| LaUrUs96 a întrebat:

Am nenoie de ajutor urgent... De ce mi se tot da singur im jos imaginea sa cand intru pe vre-un site ceva nici sa joc vre-un joc nu mai pot i-am facut windowsu (7) dar tot asa aveti vre-o idee? (problema e la laptop, si sa nu spuneti ca i-ati altul ca e un razer cortex cu procesor i7...) dau funda! Merci anticipat

2 răspunsuri:
| BogdanDediu a răspuns:

Instaleaza-ti un antivirus!

| Ciprian996 a răspuns:

Incearca sa instalezi "adblock" ca e gratis, ca s-ar putea sa fie din cauza reclamelor alea care apar fara rost pe net. odata ce ai instalat adblock automat dispar toate reclamele