| alexandru5678 a întrebat:

Am nevoide de o parere detaliata daca se poate. CE ati alege dintre Lenovo k6 note sauAsus Zenfone Zoom 64GB LTE 4G Negru 4GB RAM- care are procesorul doar de 4 iar Lenovo de 8.

3 răspunsuri:
| Laurentiu340 a răspuns:

Fiind vorba de performante eu as alege Lenovo k6 asta e punctul meu de vedere e un telefon bun cu un procesor puternic un snapdragon 430 am eu un snapdragon 820 quad core parca, la o tableta si merge brici acum e treaba ta pe care vrei sa il cumperi Alex, SUCCES! happy

| xShifT a răspuns:

Eu ti as recomanda Asus pentru ca are memorie buna ram, o sa iti mearga trasnet!

| Costin_Frangulea_1990 a răspuns:

Eu ti-as recomanda Lenovo pentru ca are bateria mai mare, camera mai buna si un procesor bun.