| Alex236599 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Am o tableta Prestigio multipad 7.0 ultra+ pe care am reinstalat-o de curand ( prima data pe aceasta tableta ) si nu stiu de ce cand vreau sa ma loghez( pe magazin play, facebook etc.) sau sa joc un joc mi se blocheaza si imi apare jos acolo " exit..." si nu mai pot face nimic, trebuie sa ies. Si dupa iar se intampla asta... Am incercat sa o reinstalez iar si la fel. Oare sa fie un virus? Ajutor va rog

2 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Cand spui "reinstalat" te referi la resetat? ai dat resetare la setarile din fabrica? Cam asta e metoda sa scapi de virusi. Daca nu ai facut, fa-o!
Daca dupa resetare tot asa posibil sa fie de la soft si trebuie resoftat (asta la service).

| Alex236599 explică (pentru FlorinCiokan):

L-am resetat la setarile din fabrica... Stii ce pot face cu softul?