| dariusradu a întrebat:

Am nevoie de ajutor.

Am o tableta si nu stiu de ce imi tot apare chestia asta pe ecran si nu pot scapa de ea : http://imgur.com/G9S0QzX ( chestia asta este de fapt bara aia suplimentara si scrisul din colt de sus )

Stie careva cum scap de astea? Dau funda! Este urgent!

P.S: Cand glisez pe ecran se traseaza o linie ciudata... ( se vede in poza )

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Si eu am avut aceiai problema. Vezi fiecare setare, optiune in parte. Mie mi-e lene sa caut acum iar prin toate setarile. Sau astepta pentru un raspuns mai bun...Bafta.

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

A pai e o setare. Mi-a facut si mie un coleg chestia asta. Uita-te la setari la fiecare optiune in parte. Nu o mai stiu acum a trecut ceva timp.

| dariusradu explică (pentru T0T):

Nu gasesc nimic niciunde la setari. Ma dispera deja ca nu mai merg nici jocurile bine pe ea...

| dariusradu explică (pentru T0T):

Mersi pentru informatie. Sper sa gasesc ceva.