| stefstefansteff123 a întrebat:

am nevoie de ajutor. Caut o Chevrolet Impala din 1967 in 4 usi, vreau sa o cumpar dar nu stiu unde am cautat peste tot. Ma puteti ajuta? Maximul sa fie America

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Pai cauta in america.STai nitel sa dau eu o cautare sa vaz de sunt.Da sunt, numai asa la o aruncare de bat mi-a dat balamuc, dar nu am stata sa caut doar ce am derulat paginile si sunt preturi de la 2600$ probabil ca aia sigur nu merge, sau nu stiu poate sa mearga dar sa fie cam naspa uzata stiu si eu si pana la 55 de mii de dolari dar aia arata numai asa din prima poza foarte bine.Deci gasesti de care vrei si cate doresti si asa in 4 usi si in cate usi vrei.Am mai spus cuiva tot pe aici, ala cauta la fel nu stiu ce masina si cum face el so aduca, sau cit il costa, si i-am zis ca eu aduc eu, dar nu a zis nimic, probabil doar se interesa numai.Deci cauta pe siteuri americane nu altundeva https://claz.org/cars.html?q=1967+impala https://www.cargurus.com/Cars/l-Used-1967-Chevrolet-Impala-c4317 si mai sunt siteuri balamuc cauti zile intregi daca e.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cauta sa o cumperi din tara, pentru ca te costa enorm sa o aduci in tara, transportul, inregistrarea si toate costurile se pot ridica la multe mii de euro.