| NoName234 a întrebat:

Am nevoie de ajutor, mi-am achizitionat recent un laptop(Asus x550ldv,i3), mi-am instalat windows 8.1 32 bit(driverele fiind compatibile doar cu acest sistem de oprare).
Majoritatea driverelor sunt compatibile cu 32 bit dar driverul placii video(nVIDIA geforce gt 820m) nu ii merge driverul dandu-mi o erore de incompatibilitate windows.Laptopul mai are o placa integrata Intel hd graphics la aceasta mergand driverele.Am incercat sa-mi instalez windows 8.1 pro 64 bit. Dar nu imi pot face dvd-ul bootabil, am incercat si cu poweriso(m-am uitat la tutoriale).
Windows-ul l-am descarcat original este versiunea de evaluare win8.1 enterprise evaluation cu licenta 90 zile...
Deci va rog mult ajutati-ma, cum pot face dvd-ul bootabil daca nu este rw sau un link de unde pot downloada driverul placii video(am descarcat si de pe siteul Nvidia dar nimic...).
HELP ME PLEASE!(FundaVOT).

1 răspuns:
| kiddu01 a răspuns:

Driver Booster, e bun, te asigur ca are decat 1 virus, care se numeste "iobit"