| xgaming31 a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru, de curand m-am decis sa imi schimb telefonul si nu stiu ce sa aleg, am facut o lista voi ce ma sfatuiti sa aleg:
LG P990 Optimus 2X
Samsung i8150 Galaxy W
Motorola MB525 Defy
Google Nexus S
LG Optimus Sol E730
LG Optimus Black P970
Sony Ericsson Xperia Neo

3 răspunsuri:
| CiprianCipy a răspuns:

Sony Ericsson Xperia Neo dar daca vrei un telefon destul de bun aproape ca Sony Ericsson Xperia Neo este Nokia n73 are multe aplicatii si eu il folosesc! Sper ca ti-am fost de ajutor! Daca poti sa imi dai funda?

Răspuns utilizator avertizat
| JesusOfSuburbia16 a răspuns:

Eu iti recomand Galaxy W, e mai nou si are si un procesor mai bun fata de celelalte. happy