| SerbanGeani a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru foarte mult mi-am uitat parola la adresa de email dar am niste conturi foarte mari pe un anumit joc unde mi-am uitat si acolo parola dar le pot afla pe emailul vechi (cel care nu ii stiu parola) problema e alta stiu adresa de mail alternativa dar nu stiu raspunsul la intrebari ce pot face?

3 răspunsuri:
| Gdeni a răspuns:

Cred ca nu prea mai poti face nimic. ce dreaku nu ai pus si u intrebari simple la care sa fie rasp simple: gen : cum o cheama pe mama.

| SerbanGeani explică (pentru Gdeni):

Chiar nu mai pot face nimic? adica stiu adresa de mail alternativa chiar nu ajuta la nimic?

| jeek0 a răspuns:

Dai sa iti schimbe parola. si te duce pe adresa alternativa din cate stiu