| DomnulAlb a întrebat:

Am nevoie de alte pareri, daca acest laptop (https://www.emag.ro/......T5RHFBBM/) este bun la ceva. Nu il iau pentru mine, dar il iau pentru altceva. Ideea este ca noi in clasa noastra avem un televizor, dar nu avem ce sa conectam la el, asa ca si noi (dupa-amiaza) si cealalta clasa (dimineata), la care tin sa notez ca o are ca invatatoare pe fosta noastra invatatoare, si ne-am inteles bine, sa luam un laptop numai pentru al conecta la TV. O sa ii cumparam si un CD reader separat, si poate sitit voi unul ieftin via USB... Oricum, ce ziceti? Ne trebuie doar pentru internet si vazut manuale digitale. Memoria nu este o problema, punem doar windows si chrome pe el...

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Mda... pentru ce spui tu, ar merge. Păcat că e cu Celeron...