| TPUTudorMarian a întrebat:

am nevoie de cineva care se pricepe in servicii de internet. Am o problema internetul merge bine dar daca ma joc cs go, lol, etc mi se intreupe conexiunea si revine la loc intr o sec... adica in unele momente pe cs go de exempu, mie imi arata ca merg dar de fapt stau pe lol, si pe urma ma da de unde mi s-a blocat. nu stiu daca ati inteles

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Variază semnalul de internet.

| TPUTudorMarian explică (pentru darrio2007):

Da mersi ma ajuta mult... ce pot sa faac?

| darrio2007 a răspuns (pentru TPUTudorMarian):

E problema celor de la firma de internet. Vorbeste cu ei.

| TPUTudorMarian explică (pentru darrio2007):

Pai, am sunat la ei pentru aceiasi problema acum vreo 7 zile au venit au schimbat firele swichu etc. nu ma pricep.