| Khero a întrebat:

Am nevoie de o parere. Dintre Allview X2 Soul Style +, Allview X3 Soul mini, Huawei p8 lite, care este mai bun ca si pret/performanta? Toate 3 au aproape acelasi pret

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

S-ar putea sa te intereseze un pic si durabilitatea si upgrade-urile de soft ulterioare. As merge pe Huawei fara nici o urma de indoiala.

| UnBaiat439 a răspuns:

Ba, eu sincer nu m-as duce pe niciuna din astea. Am avut si Allview si Huawei a avut tata. Pot sa zic ca, cu amandoua am avut experiente super neplacute dupa jumatate de an de folosinta: pierdere semnal, nerecunoastere card sd si multe altele.
Dar daca vrei doar din astea clar du-te pe Huawei p8 lite.

| rocsy11 a răspuns:

Cel mai bun va fi Allview. Dintre cele doua Allview-uri nu as putea alege decat dupa design si beneficii. DE exemplu, cum arata sau cati giga are. Succes!