| vladcelmagic a întrebat:

Am nevoie de un program de filmat cu camera web de la laptop astfel incat sa filmeze cat mai clar ecranul televizorului.

1 răspuns:
| enzoloco a răspuns:

Nu o sa te ajute nici un program sa faci asta. Filmarea cu camera de pe laptop depinde de camera, de rezolutia la care filmeaza, de numarul de frame-uri pe care le trage pe secunda...etc exista insa programe care te pot ajuta sa imbunatatesti calitatea filmelor facute, cum ar fi vReveal. Poate reusesti sa faci ceva cu asta. Daca nu, search Google si sigur dai de alte programe. Sau, cumperi o camera externa care sa poata.