| Sandu13 a întrebat:

am nevoie de un raspuns corect legat de root area unui telefon Allview E3_Living acest model nu stiou daca este posibil de rootat si as vrea sa stiu am cautat si m-am interesat dar n-am gasit nimi pe internet ce sa imi spuna cum sa imi rootez un telefon Allview E3_Living cei care stiu cum mi-l pot root a sa imi spuna va rog insa sa fie modelul pe care il am acela fiind Allview E3 Living

1 răspuns:
| KronstadtResurrection a răspuns:

Se poate face root foarte simplu. Urmeaza exact instructiunile din acest videotutorial (vezi ca apar rar). Tipul face root pentru un Samsung, dar procedura merge si la telefonul tau. Succes.

https://www.youtube.com/watch?v=OUub10QREmo