| anonimadepetpu a întrebat:

am nevoie de un raspuns urgent. Deci i-am dat block unui prieten acum cateva zile si apoi l-am deblocat iar el mi-a trmis cerere, eu i-am acceptat cererea de prietentie, mi-a trimis mesaj si cand am imcercat sa raspund la conversatie imi scria" You can't reply this conversation. Cum pot trimite inapoi mesaj. Este urgent. Dau funda si vot

Răspuns Câştigător
| Trumpinator a răspuns:

Inseamna ca si el te-a blocat pe tine. Trebuie sa te deblocheze pentru a-i putea raspunde.

1 răspuns:
| Otto2014 a răspuns:

Salut,probabil te-a blocat inapoi, nu mai face d-astea. Poti sa-l rogi frumos sa te deblocheze.E singurul mod.