| TronicX a întrebat:

am nevoie de un raspuns urgent! Merge GTA 4 pe un laptop cu o configuratie de tonguerocesor:Intel Celeron B840 cu frecventa de 1.9, placa video on-board, memorie partajata(HD GRAPHICS), 4 gb de ram si hdd 320 gb cu 5400 rpm, am nevoie urgent de un raspuns

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| trolololo a răspuns:

Nu merge, îți faci degeaba speranțe. Pace.

| darkmy a răspuns:

Daca o sa iti mearga, va merge greu, si este posibil ca nici pe low sa nu il poti juca.

| tteo92 a răspuns:

Salut!
Laptop-ul tau nu prea este pentru gaming, si mai ales placa video on-board, daca joci mult o poti slabi si la un momendat o sa ti se restarteze pc-ul din senin!
Bafta!

| Dackvareder123 a răspuns:

Procesorul sad Dualos Cores