| zeuspebepeee a întrebat:

Am nevoie urgent de un raspuns, acum ceva timp am umblat undeva unde imi scria ca folosesc 80% din procesor si 20% pentru windows updates, iar eu am scos ala 20% ca sa folosesc 100% din procesor, dar acum recent mi-am luat o tastatura si un maus nou si imi cere windows update dar nu mai stiu unde am intrat, puteti sa ma ajutati? Am windows 7.

4 răspunsuri:
| Andreialin21 a răspuns:

Dai pe START si in casuta de jos scrie Windows update si fă un update.

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Jos in bara ai un stegulet acolo gasesti sistem operativ intri si jos in stanga ai windows update

| zeuspebepeee explică (pentru BostanDaniel1974):

Am dat dar faza e ca imi scriie ca isi da update dar asa ramane, adica nu progreseaza nimic

| BostanDaniel1974 a răspuns (pentru zeuspebepeee):

Faci o reactualizare la windows