| redds98 a întrebat:

Am nevoie urgent de un raspuns! Am un laptop Samsung pe care ruleaza sistemul de operare: Windows 7 Home Premium, tin sa mentionez ca windows-ul este activat. Laptop-ul are un ecran mic si conectez un monitor mai mare,adica asta faceam inainte.Dar astazi am schimbat windows-ul si cand conectez monitorul nu se aprinde, dar ecranul la laptop ramane aprins.Am incercat sa intru la Screen Resolution dar apare doar display-ul laptop-ului.Dar inainte imi apareau ambele.Tin sa mentionez ca inainte aveam aceeasi versiune de windows. Apreciez faptul ca ai citit pana aici.Astept raspuns! xoxo

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Panel control/monitor/ intre optiunile din stanga e una ce se refera la conectarea la un ecran extern

| shannygelu a răspuns:

Mai mult ca sigur nu ai driverul video instalat. xoxo