| kitra97 a întrebat:

am nevoie urgenta de ajutor! Nu gasesc driver pentru placa mea video Radeon X850 XT Va rog sa ma ajutati pleasee si daca va este de folos sistemul de operare este win7 ultimatex32 bit. Va rog mult daca stiti un site unde gasesc driverul lasati raspunsul cu link'ul dau Fundăăă!

1 răspuns:
| Pavaloi_Petru_1998 a răspuns:

Cauta pe google si descarca 3DPChip, instalezi tot frumos si la urma iti arata toate componentele calculatorului, si dai la placa video, si te trimite direct la driverul necesar placii, driverul il descarci in format win7 32bit... cu placere happy