| BornToParty a întrebat:

am niște căști Logitech G35 și nu mi se aude nici un sunet când dau să ascult muzică sau așa... sad

Aveți ceva care se poate să mă ajute cu căștile?
Vă rog, dau fundă pentru un răspuns-ul corect happy

7 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Driverele de sunet sunt ok?

| BornToParty explică (pentru K0sti):

Măi sincer azi vine un om să vadă care e problema

| K0sti a răspuns (pentru BornToParty):

Asa rau ai ajuns, chemi strainii sa-ti rezolve problemele? Cand te-oi insura tot asa sa faci! happy

| BornToParty explică (pentru K0sti):

Ăla nu-i un străin domnule...
Ăla e unchiu meu.
Și dacă comentezi fără să ști mai multe detalii, mai bine nu te mai obosi...

| K0sti a răspuns (pentru BornToParty):

Strain inseamna orice outsider, idiferent ca ti-e ruda sau nu! Ca idee! Aici era vorba de principiu, nu de persoana ca atare! Te-am intrebat daca driverele de sunet sunt ok? Tu imi raspunzi alte prostii!

| BornToParty explică (pentru K0sti):

Dacă te iei de rude, ce vrei să fac?!

| MonstruletulDinBomboaneExpirate a răspuns:

Ia-ti casti noi sau du.le la service. Casti bune sunt cele de la beats sau de la pioneer.