| Mafiotu007 a întrebat:

Salut TPU,am niste casti jabra sport wireless+, care mergeau perfect prima saptamana.Acum o zi,mi-am resetat telefonul si de atunci incerc sa conectez castile la telefon, adica bluetooth.Cand pornesc castile si bluetooth-ul de la telefon, nu gaseste dispozitivul.Ce as putea face? Multumesc anticipat si dau funda.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Probabil trebuie sa i faci setarile din nou telefonului, vezi daca au buton de reset căștile, reseteaza le deoarece dau eroare si de aceea nu mai recunoaste telefonul căstile si căstile telefonul.