| FloreaFlavius a întrebat:

Am o adresa de Email la care nu i-am uitat parola tot e ok.Dar singura problema e ca nu o pot accesa deoarece atunci cand vreau sa ma conectez mai au ei o tampenie la care iti trimite un mesaj pe telefon. Telefonului i-am dat factory reset si nu mai pot intra pe acel Email. Ceva pareri ce as putea face? Am incercat sa rezolv si problema de pe site-ul lor dar ori de cate ori cer ajutor imi spune ca a aparut o eroare si ma trimite de unde am plecat. Va rog sa ma ajutati. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Nu are importanta ca ti-ai resetat telefonul. Numarul de telefon trebuie sa fie acelasi cu cel pe care l-ai scris in contul de mail, pentru ca vei primi pe el un sms cu un cod care trebuie introdus pe site.

| alexander911s a răspuns:

Salut, ceea ce ai descris tu este acces în 2 paşi, această funcţiune nu are de aface cu resetarea telefonului, în acel pasaj îţi trimit un SMS cu un cod pe care îl vei scrie în spaţiul dedicat.
Baftă