| ScortSyndicate90 a întrebat:

Am o aplicatie nenorocita pe pc numita Asus giftbox iar cand sunt deconectat de la net imi utilizeaza 50% procesorul! Dupa ce o opresc din task manager dispare dar reapare dupa pornire/restart etc! Ce pot sa fac? M-ati ajuta foarte mult daca ati raspunde si la intrebarea mea anterioara in legatura cu blocajul pc-ului cand descarc unturned! Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dezinstaleaza aplicatia din pc.

| ScortSyndicate90 explică (pentru darrio2007):

Pai e preinstalata de cand am luat pc-ul, oare se intampla ceva daca o dezinstalez?

| darrio2007 a răspuns (pentru ScortSyndicate90):

Nu cred sa se intample ceva. Dar mai asteapta pareri.

| gelu1970 a răspuns:

E un program ce il poti dezinstala. nu afecteaza negativ.

| ScortSyndicate90 explică:

Edit: Cand descarc unturned de pe steam*