| vladys a întrebat:

AM o baterie externa de 4000mAh si un telefon s3 neo cu baterie de 2100 mah nu ar fi normal sa imi incarce telefonul complet sau numai putin?

5 răspunsuri:
| SomeRomanianGuy a răspuns:

Normal si de drept ar fi ca sa ti-l incarce complet o data, insa daca tu te joci in timp ce-l incarca, se schimba ecuatia.

| vladys explică (pentru SomeRomanianGuy):

Nu ma joc.am facut un test special.am pus bateria la incarcat o seara apoi pe telefon am inchis wifiul jocuriile tot si mi-la incarcat doar 60%...

| SomeRomanianGuy a răspuns (pentru vladys):

Cati amperi iti baga incarcatorul telefonului si cati iti baga bateria externa la incarcare?

| vladys explică (pentru SomeRomanianGuy):

Nu prea ma pricep la tehnologie... unde pot vedea si sa iti spun toate acestea?

| SomeRomanianGuy a răspuns (pentru vladys):

Ar trebui sa-ti scrie pe incarcator la "Output", la fel si pe bateria externa.