Întrebare recomandată | Unanonimdepetpu a întrebat:

Am o boxa portabilă JBL Charge 3.
Mergea perfect acum 2 saptamani pana cand a inceput sa se auda puțin mai incet.
Care ar fi problema?

Răspuns Câştigător
| AV80 a răspuns:

Pot fi mai multe motive, unul ar fi ca, ai varsat ceva pe difuzor din greseala, al doilea ar fi ca, muzica este inregistrata la un volum mai jos, sper ca te-am ajutat.

| Unanonimdepetpu explică (pentru AV80):

Cred că este aşa cum zici tu...

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vezi ca are si buton de volum. Sau depinde ce muzica asculti, poate fi inregistrata mai incet.

| Unanonimdepetpu explică (pentru darrio2007):

Stiam ca are buton de volum dar se aude mai incet pentru toate melodiile

| CM7YRE a răspuns (pentru Unanonimdepetpu):

Sunt aceleasi melodii? Ai incercat diverse dispozitive, melodii la frecvente diferite, 128, 320 kb/s, la fel cat si mp3, wma etc? Poate si cu alt cablu 3.5 mm, si sa cureti locul unde il introduci?

| Unanonimdepetpu explică (pentru CM7YRE):

E boxa bluetooth, si ascult dupa Youtube, acolo toate sunt mp3.
Si totusi am reusit sa aflu pana la urma care este, mersi oricum.

| Carasin a răspuns:

Ai scăpat ceva lichid pe ea dacă e aceeași muzică care se auzea tare sau e înregistrată cu un volum mai jos

| Unanonimdepetpu explică (pentru Carasin):

E boxa waterproof (rezistenta la apa ), merge si daca o arunc in mare...