| ady9631 a întrebat:

Am o camera web Philips si nu mai merge se aprinde ledul ca functioneaza dare imaginea e neagra ce ar putea fi? Multumesc, FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| ady9631 explică:

Mergi la Phiplis pe site, cauta modelul tau de camera web si descarca cel mai nou driver, apoi dezinstaleaza driverul actual, da un restart la calculator (camera web sa fie deconectata) apoi instaleaza-l pe cel descarcat, cand iti cere sa cuplezi camera web la calculator, conecteaza cablul USB in portul de USB al calculatorului, daca nu te descurci te pot ajuta prin Team Viewer.

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Dezinstaleaza din control panel driverul camerei, restart si instaleaza-l din nou.

| magazindecadouri a răspuns:

De cate ori ai trantit-o, scapat-o pe jos?

| ady9631 explică (pentru magazindecadouri):

Nu am trantito odata am scapato dar mergea

| ady9631 explică (pentru ady9631):

Mergi la Phiplis pe site, cauta modelul tau de camera web si descarca cel mai nou driver, apoi dezinstaleaza driverul actual, da un restart la calculator (camera web sa fie deconectata) apoi instaleaza-l pe cel descarcat, cand iti cere sa cuplezi camera web la calculator, conecteaza cablul USB in portul de USB al calculatorului, daca nu te descurci te pot ajuta prin Team Viewer.