| Boss_Danutz_1998 a întrebat:

am o eroare la windows si nu stiu cum sa rezolv. help plzz "the service cannot be started, either because it is disabled or because it has no enabled devices, associated with it"

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows-ul se instaleaza prin bootare, aparent nu prea stii sa instalezi din cate mi-ai spus aici.
Asa ca iti recomand sa te duci la un service specializat in calculatoare.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde iti afiseaza aceasta eroare, la o aplicatie anume sau la ce?
Uploadeaza pe un site gen imgur.com o screenshot cu eroarea sa ne dam seama cu exactitate.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Boss_Danutz_1998):

Virusii aparent isi fac de cap, descarca malware bytes + bitdefender, scanare completa. Eu zic ca va ajuta, daca nu si o reinstalare a windowsului ar fi cu succes.

| Boss_Danutz_1998 explică (pentru anonim_4396):

Imi apare eroarea aceea si nu am cum. cand vreau sa reinstalez windows apare la fel

| anonim_4396 a răspuns (pentru Boss_Danutz_1998):

Windows-ul se instaleaza prin bootare, aparent nu prea stii sa instalezi din cate mi-ai spus aici.
Asa ca iti recomand sa te duci la un service specializat in calculatoare.

| UserulAnonim a răspuns:

În bara de start, cauta "Services" si vezi acolo care din ele poate fi cauza, cel mai probabil un serviciu care nu e pornit.
Daca nu-mi dai mai multe detalii nu pot sa te ajut.

| DoarUnAltAnonim a răspuns:

Eroarea apare când deschizi un program sau când deschizi calculatorul?

| Edy11233 a răspuns:

Nu exista chiar un raspuns...Este ceva anume din calculatorul tau...Dar nu ne spune ce in eroare