| AnakinSW a întrebat:

am o foarte mare problema, cineva mi-a resetat telefonul si pe el aveam, adica pe card, foarte multe fotografii, videoclipuri si multe alte lucruri din vacanta de vara, sunt foarte importante pentru mine. Le-am recuperat cu Recuva, avand stare "Excelenta", au marimea potrivita, atat avea si inainte sa le sterg 2-3mb, videoclipuri de cativa gb, dar cand vreau sa le vizionez nu merge, nu le primeste nici un program, cum pot sa le citesc? Oare merg daca bag in TV un stick cu ele? Va rog sa ma ajutati urgent!

6 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Nu mai folosi cardul. Cu recuva ce te asteptai sa recuperezi? Daca ai team in calculator si vrei ajutor incearca sa intri in seara asta pe la 22. In caz contrar.,. bafta. Desigur daca accepti ajutor prin teamviewer trebuie sa ai cardul mini sd si un adaptador ca sa il conectezi la pc.

| AnakinSW explică (pentru gelu1970):

Pai imi poti spune aici ce program trebuie sa folosesc, te rog frumos, sunt disperat

| gelu1970 a răspuns (pentru AnakinSW):

Easeus data recovery
ontrack easy recovery
auslogics file recovery
wondershare data recovery
problema e ca nu sunt free

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Trebuie sa le formatezi din nou

| AnakinSW explică (pentru BostanDaniel1974):

Cum adica? Ce sa formatez?

| BostanDaniel1974 a răspuns (pentru AnakinSW):

Pozele care leai recuperat