| Bogdiii93 a întrebat:

Am o inregistrare pe telefon, o convorbire intre 2 persoane, intr-o scara de bloc.Pe inregistrare se aude ecoul din scara de bloc si cum o persoana ii pune intrebari celeilalte persoane,iar cealalta persoana ii raspunde la acele intrebari fara sa se auda intrerupt sau ceva dubios. Daca acea inregistrare ar fi modificata,mi-as putea da seama,adica s-ar auzii cam ciudat(inrerupt,etc.), mi-as putea da seama? O seara placuta incontinuare!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar o analiza pe un spectru audio intr-un studio, ti-ar putea da mai multe detalii. Dupa ureche nu se dau verdicte, mai ales in era digitala.