| Like_Cojoc_1999 a întrebat:

am o intrebare! Am avut windows vista si acum mi-am bagat windows xp! Acum nu stiu unde pot gasi drivere pentru el! Daca cunoasteti un site care sa le deie gratis va multimesc!

7 răspunsuri:
| Cronki a răspuns (pentru Cronki):

Http://www.filehost.ro/0/File_rar/

Uita de primul link ca nu merge si foloseste ce iti dau eu acum! Nu dau detalii, daca esti istet, rezolvi repede!

| horia2012 a răspuns:

Inainte de a schimba windows-ul trebuia sa cauti drivere. Toate driverele sunt gratis. Le cauti functie de placa sistem si componentele pe care le ai in calculator. Spune ce calculator ai.

| Doctorfishadi a răspuns:

Cu 3d chip, il descarci, instalezi, si deschizi, scaneaza cam 2 sec pc, si iti arata componentele pe care le ai.Dai click pe mounthbroad, videocard, audio.Cam astea ii lipsesc xp-ului. Daca nu le ai nici pe restul le descarci usor pe toate cu 3d chip.Cand dai click sa iei un driver, iti deschide cu explorer o pagina de unde selectezi ce win ai, si in unele cazuri pe cati biti, 32 dai.Simplu de tot si merg 100 la 100.

| ÎngerCretin a răspuns:

Slim Driver. Şi ceilalţi. de unde dracu veniţi cu toate programele bombă despre care nici nu am auzit?

http://driverupdate.net/

Dacă nu îţi merge site-ul original, ia-l de aici:
http://download.cnet.com/SlimDrivers-Free/3000-18513_4-75279940.html

| parvuconst a răspuns:

Cel mai recomandat ar fi sa folosesti drivere universale pentru componente, daca stii seriile de pe piese poti gasi driverele pe site-ul producatorului.

| katakatalin1302 a răspuns:

Www.drivereasy.com

funda te rog este cel mai bun program;)