| Adrian_Dan_1997 a întrebat:

am o întrebare, am cumpărat un laptop și cutia s-a rupt foarte puțin, poate afecta în vreun un fel la un caz de retur sau garanție?

4 răspunsuri:
| Țoglă a răspuns:

Nu afectează cu nimic dacă e doar puțin ruptă. Important e să nu fie ruptă în două sau să o pierzi.

| Bandit288 a răspuns:

Pai daca ai grija de laptop si nu iti cade, nu mai ai nevoie de garantie.
Nu afecteaza cu nimic daca e putin rupta cutia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu afecteaza absolut nimic

| DeyCj a răspuns:

Nu.Ambalajul nu are legătură cu produsul ce se află în acesta. Chiar de predai la garanție laptop-ul fără ambalaj tot trebuie să ți-l ia.Important este să ai bonul fiscal sau factura. Succes