| OurNation a întrebat:

Am o întrebare. Am fost dezvoltator la Google, și după ce mi s-a dus,, contractul", la vreo 2 luni am primit un mesaj de gen,, Profilul tau este suspendat pe durata activității", am citit EndUserLicenseAgreement și acolo scria că poate din cauza unor postări, dar eu nu am postat nimic. Va rog sa îmi dați ajutor, funda va întârzia, dar o dau. Motivul pentru care întârzie este sa vad daca a funcționat metoda voastră, mulțumesc.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate ca n-ai facut nimic! Si in cazul asta se blocheaza contul pentru inactivitate.

1 răspuns:
| OurNation explică (pentru Salontanul):

Pe durata examinării* autocorectorul asta