| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare.Am lasat din greseala, graba calculatorul deschis si acasa mai era cineva.Nu stiti cum sa fac sa stiu daca a intrat pe el sau nu? DAU FUNDA@

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cu certitudine, nu cred că poți afla. Dacă persoana a fost prevăzătătoare, gândește-te, a eliminat din istoric totul, ori doar linkurile pe care le-a deschis el.
Nu vreau să te întristez, dar dacă și-a băgat năsucul prin fișierele tale, nu ai cum afla, decât dacă va face cândva aluzie la ceea ce doar tu știai, adică la ceea ce ai avut scris/salvat acolo.
Te uiți la history (istoric), cum a spus și jipa95, dacă ești pe Crome sau Mozilla(browser), dai ctrl+h, valabile în ambele cazuri.
La Mozilla, mai poți căuta istoricul aici:
http://i.imgur.com/viKWtyC.jpg
Și la Google Crome, aici:
http://i.imgur.com/HNYjNrx.jpg

Poate că îți faci griji degeaba...

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Uita-te in istoricul browserului numai asa poti vedea daca a facut un search pe net. In rest nu poti vedea daca a umbat sau nu pe el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Jipa95):

Adica? istoricul browserului?

| Jipa95 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da. Daca ai chrome apasa ctrl+h si uita-te daca este vreun search dubios care tu nu ai intrat in ultima perioada pe site-ul respectiv.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Jipa95):

Am mozilla.