| SilentDark a întrebat:

Am o intrebare: Cam cat credeti ca valoreaza in ziua de astazi laptopul ACER Aspire 5542?
Aici aveti cateva specificatii: http://www.laptop-spec.com/......42-review/

Procesorul are 2.2 GHz, iar placa video poate urca pana la 1919 MB Hyper memorie, nu ii stiu insa ddr-ul care cred eu ca e 2. RAM-ii sunt DDR2.

Ce credeti? Cam cat ar face?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Maxim ar fi 3-6 milioane.

| Jipa95 a răspuns:

Undeva inte 500 si 600 lei, daca macar se prezinta intr- stare cat de cat ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar face de la 4 pana la 7 milioane happy. Acum depinde si cum arata, daca il cureti bine bine bine sigur o sa atraga multe priviri happy

| rapp2020 a răspuns:

5-6 milionae