| Alexandru197 a întrebat:

Am o intrebare care imi da batai de cap. Recent am vandut cateva conturi de joc si le-am spus ca imi adauga bani prin email. Banii au fost transferati in contul meu, email eu am dat conturile etc. Întrebarea mea ar fi ce pot face ca sa scot banii? Imi trebuie sa fac un card?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Adaugi un cont bancar in paypal si day withdraw. Bagi suma si in 2 zile ajung.
https://riscograma.ro/10185/card-paypal/

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Hmm. Ce cont de email boier? Esti sigur ca nu te gandesti la PayPal?

| Alexandru197 explică (pentru Wr3nch):

Jocuri video. La asta ma refer. Am jucat jocuri in care este online cu mai multi playeri si când le-am vandut le-am spus sa plateasca ei pe paypal si problema este cum pot transfera bani de pe email ..pe card ori la banca?

| Alexandru197 explică (pentru Wr3nch):

Ok mersi

| Wr3nch a răspuns (pentru Alexandru197):

Adaugi un cont bancar in paypal si day withdraw. Bagi suma si in 2 zile ajung.
https://riscograma.ro/10185/card-paypal/