| RoBy_RoBy_1994 a întrebat:

am o intrebare, care ma ajuta si pe mine sa imi spuna am instalat windows vista ultimate pe laptop si am net prin wireless si nu mi-a instalat netu cand am bagat windowsu si am bagat drivere care stiu eu ca sunt pentru windows vista si nu mrg netu ce trebuie sa fac. dau funda.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Si care stii tu ca merg pentru Vista? Altceva nu ai gasit decat prostia aia de Vista?

| Iwao a răspuns:

Start/run/scrie dxdiag/enter, vezi modelul laptopului tau, deschizi un browser si scrii driver wlan (model laptop) for vista.
Daca ai cd-ul cu drivere al laptopului se afla pe el.