| Oni21 a întrebat:

Am o intrebare, care placa video este mai buna pentru. gaming dintre Nvidia GeForce GTX 460 si GTX 550?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Crysty1996 a răspuns:

Gtx 550 este mai buna fiindca am observat ca la jocurile mai noi cu cat placa este mai noua cu atat merge mai buna degeaba ai o placa de 1 gb si ii veche ca nu iti merge numai jocurile ce erau atunci in anul acela deci cu cat mai nou cu aTAT mai bine imi dai plzzz o funda?

| Oni21 explică (pentru Crysty1996):

Ti-am mai dat si la celalalt raspunslaughing. Dar bine, fie. Oricum eu cred ca e mai buna GTX 460. Adica e de 1GB pe 256 bits, pe cand GTX 550 e pe 192 (daca nu ma insel).Dar astept si alte pareri.Mersi de raspuns.

1 răspuns: