| AlexBalauca a întrebat:

Ce se intampla daca sterg system32? O sa va intrebati dc vreau sa-l sterg. Pai imi ocupa mult spatiu si vreau sa imi iau packul de 500Mb de harti la CS
Scuzati categoria!
Va d-au FUNDA!

Răspuns Câştigător
| belfast a răspuns:

Salut. daca stergi system32 iti inchide automat pc si nu mai merge si o sa trebuiasca sa reinstalezi windowsul pentru ca system32 e windowsul in sine. Sper ca te-am ajutat. Funda?

5 răspunsuri:
| hSh3ad a răspuns:

Nu poți să-l ștergi. Dacă l-ai șterge nu ai mai avea Windows.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In primul rand ma indoiesc ca o sa iti dea voie sa il stergi si in al doilea rand daca mergi pe principiul asta ei zic sa stergi windows ul cu totul ca si ala ocupa spatiu mult.

| ExtraBass a răspuns:

Stai cuminte jane nu fa prostia asta ca nu iti mai merge pcu dup aia.

| belfast a răspuns:

Uite aici un film sa vezi ce se intampla http://www.youtube.com/watch?v=K8e9zOkhCZg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca stergi sistemul 32 ti se duce tot windows-ul trebuie sa il instalezi din nou!