| Robert_Roby_1991 a întrebat:

Salut TPU!
Am o intrebare: Conexiunea camerei "Camera Web A4Tech PK-636K 8MP (soft), CMOS 640x480 cu microfon" la unitate se face prin mufa USB sau prin Aux. Port?
Multumesc anticipat happy
Funda!

Răspuns Câştigător
| Korrawi a răspuns:

Din ce vad la ei pe site, modelul de webcam de care intrebi are doar 1 mufa USB. Nu ai de ce sa-l legi la AUX, cu atat mai putin cu cat nu cred ca ai si cablu pentru asa ceva.
Ar trebui sa-ti mearga si microfonul si camera prin USB.

3 răspunsuri:
| Robert_Roby_1991 explică:

Adica? laughing

| Korrawi a răspuns (pentru Robert_Roby_1991):

Adica daca bagi camera in USB, ar trebui sa mearga si microfonul si camera, fara a mai fi nevoie sa o legi si la auxiliar. Cum sunt si castile cu microfon pe usb, acelasi principiu, merg si castile si microfonul legate doar prin usb.