| Preda_Stefan_1984 a întrebat:

Salut TPU, am o întrebare, contul meu a fost blocat de tiktok pe nedrept, ei zic ca a încălcat regulile comunității. De făcut contul meu nu are legătură cu regulile comunității, nu le-a încălcat, din contra, pe tiktok sunt multe clipuri horror care nu sunt închise. Ma deranjează ca clipurile mele au fost raportate pe degeaba, nu au încălcat regulile comunității. Vreau sa știu dacă îl pot recupera. Am dat report la tiktok, dar îmi zic același răspuns, sa dau contestatie. Am dat contestatie dar a fost respinsa. Ma deranjează ca niște copii și-au bătut joc de munca mea (4 ani) și mi-au dat raport la clipuri pe degeaba. Contul este blocat de o luna și 2 zile de când postez aceasta întrebare. Contul se mai poate recupera? Eu sper ca da. Cine răspunde ofer funda

2 răspunsuri:
| Dragotta a răspuns:

Odata blocat este gata, sters, s-a terminat din pacate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai, ce tragedie! Și eu am pierdut pagină de Facebook la care am muncit singur timp de 7 ani, avea aproape 230. 000 aprecieri. Ba din contră : am decis sa ma retrag și de pe Facebook de atunci, după 12 ani. Când am văzut că Facebook si-a făcut nevoile în munca mea, atunci si eu îmi fac nevoile în Facebook. Ce sa vezi? Încă trăiesc și a trecut 1 an de când am pierdut pagina.