| Baies_Miruna_Andreea_1992 a întrebat:

Am o întrebare:
cum pot pune poze si scris in videoclipuri? Adica trebuie sa descarc ceva aplicatie sau ce?
Ofer fundita

Răspuns Câştigător
| Deliiiiiia a răspuns:

Hey draga mea....incearca pentru telefon Viva Video(cca5-6')...poti pune pozele tale ..melodia preferata....si cu scris+stilul care.l vrei...o descarci de pe Magazin Play.iar pentru calculator e Movie Maker...muulta bafta! :* big grin

1 răspuns:
| Deliiiiiia a răspuns:

Hey draga mea....incearca pentru telefon Viva Video(cca5-6')...poti pune pozele tale ..melodia preferata....si cu scris+stilul care.l vrei...o descarci de pe Magazin Play.iar pentru calculator e Movie Maker...muulta bafta! :* big grin daca vrei sa adaugi doar scris pe poze...descarca Aviary!winking