| DGVaLy3 a întrebat:

Am o intrebare. Daca duc 3 telefoane la germanos am inteles ca primesc 10 euro pe fiecare telefon, dar nelamurirea mea este ca toate pe care le am sunt codate in vodafone.Trebuie neaparat sa fie in cosmote sau nu conteaza pe ce cartela functioneaza?

1 răspuns:
| 211wasgnij a răspuns:

Ei verifica doar ca telefoanele(cu incarcator de retea) sa fie in stare de functionare pentru a primi ceva banuti pentru un telefon nou achizitionat obligatoriu cu abonament.