| Dinu_Sebastian_1994 a întrebat:

Am o intrebare. De cateva zile castile mele de la telefonul Allview x1 soul mini nu mai merg. Le-am incercat pe cele de la Allview p5 quad si merg perfect, cu o exceptie insa. castile de la Allview p5 quad au un buton mai pe la mijlocul firului, si daca nu tin butonul apasat se aude distorsonat atunci cand ascult muzica. as putea sa fac intr-un fel ca sa se auda fara distorsiuni? Ms

1 răspuns:
| YoBuDy a răspuns:

Salut,

Incearca cu unele noi, se va rezolva problema, probabil s-a dezlipit vreun fir...

Succes,