| LibraKills a întrebat:

Am o intrebare. De ce cand aprind calculatorul nu se aprinde placa video si Num Lock-ul (Ieri PC-ul mergea perfect).
Azi am scos cablul tastaturii din calculator deoarece luminile ei nu se aprindeau si cand am bagat la loc cablul s-a aprins lumina dar nu puteam sa schimb culoarea.
Va rog raspuns rapid!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar ce oi vrea, sa faca scantei? Placa video nu e bec laughing

| LibraKills explică (pentru anonim_4396):

Eu intrebam, de ce cand deschid PC-ul nu se aprinde si placa video. Logic ca nu e bec?‍♂️?‍♂️