| AlexAlxAlex a întrebat:

am o intrebare, de ce la foarte multe magazine de electronice nu se mai gaseste niciun model de console playstation 4, am fost la Altex si mi-au spus ca nu stiu, nici de ce nu au, nici cand aduce, si la fel si la Flanco, iar pe pcgarage am intrebat online, si au spus ca nici ei nu stiu, care e faza ma puteti lamuri, poate e ceva ce nu stiu eu.

Răspuns Câştigător
| Zack_Dudu_1989 a răspuns:

Sau de pe olx. happy

1 răspuns:
| ziftode a răspuns:

Nu stiu
da', educated guess, magazinele respective au scapat de stocuri pentru ca e pe teava ps5, si nu vor sa ramana cu produse nevandute si care nu se pot vinde, asa ca or sa le dea pe bani mai putini decat le-au luat
iar daca ce zic nu te convinge, atunci:
https://www.compari.ro/console-c3154/f:sony,tip-consola-playstation-4-pro/
ia de aici :P