| Vali_Vali_1999 a întrebat:

am o întrebare: de ce nu mi se mai aprinde tableta deloc? Adică nu se aprinde ecranul, nu face nimic, desi pana sa adorm mergea perfect.

4 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Pune tableta la incarcat

| KanekKi a răspuns:

O sa isi revina singura si daca nu, trebuie sa o lasi sa se descarce si sa se inchida, dupa care o pui la incarcat si se va aprinde. Am patit si eu, dar la mine a inceput sa palpaie ecranul singur dupa cateva ore pana s-a aprins definitiv si daca nu, repet, lasi bateria sa se descarce dupa care o sa bagi tableta la incarcat.

| InvincibleKillZ a răspuns:

Încearcă să ți apăsat câteva secunde, în același timp, butonul cu care pornești tableta și cele 2 butoane de volum

| Vali_Vali_1999 explică (pentru InvincibleKillZ):

Nu merge cred ca o sa o arunc