| Azura a întrebat:

Am o intrebare, de curand mi-am schimbat rami[DDR, 1Gb] dar cand pornesc computerul monitorul nu porneste.Va rog sa ma ajutati, dau funda.

Răspuns Câştigător
| FankyGen a răspuns:

Sal.s-ar putea sa nu citeasca ramii incearca sa i dai jos si sa i inlocuiesti apoi sa i montezi la lochappy

| Azura explică (pentru FankyGen):

I-am scos rami si i-am pus inapoi au mers o perioada si acum nu mai merg iarasi straight face

| FankyGen a răspuns (pentru Azura):

Fa acelasi lucru incearca sa aprinizi pc fara ei apoi i montezi la loc